Ga naar inhoud

Er waren de afgelopen periode wat problemen met het posten van nieuwe berichten en het registreren van nieuwe accounts. Deze problemen zijn inmiddels verholpen! Excuus voor het ongemak.

Skoda embleem verweerd


Aanbevolen berichten

  • 1 maand later...
Geplaatst:

schijnt een structureel iets te zijn. Trouwens, toen ik dat liet doen, was er toevallig net een man met een Seat met hetzelfde euvel. Maar eens afwachten of de nieuwe langer houdt

  • 4 maanden later...
Geplaatst:

Heb net als bij de andere Skoda die ik in bezit heb gehad er nooit en nog geen last van

Maar mocht het probleem zich toch onverhoopt gaan voordoen en de garantie periode is al verstreken

Dan komt er indien men het nieuwe logo nog niet hebben het volgende logo van superskoda op

http://www.superskoda.com/Skoda/Yeti/Yeti-rear-emblem-cover-MONSTER-FOOTSTEP-Silver-Metallic-V1

  • 5 maanden later...
Geplaatst:

Zag vandaag dat het logo voor nu ook aan het verweren is. Voor de garantie afloopt in september moeten beide logo's dus vervangen worden, het achterlogo voor de 2de keer.

Geplaatst:

Met vervangen wacht ik tot vlak voor het eind van de garantieperiode, of het moet echt lelijk worden. Nu moet je er eigenlijk wel op letten om het te zien.

Of je laat het nu vervangen en nog een keer als ie weer binnen de garantie verweerd is, net zolang tot je garantie verlopen is of dat ze iets hebben bedacht waardoor het niet meer verweerd..

Geplaatst:

Of je laat het nu vervangen en nog een keer als ie weer binnen de garantie verweerd is, net zolang tot je garantie verlopen is of dat ze iets hebben bedacht waardoor het niet meer verweerd..

Vind ik teveel gedoe.

Geplaatst:

kopse zijdes van de emblemen dan toch misschien met een blanke lak bewerken ?

Lijkt em dat blijkbaar het vocht via die weg binnentreed ?

Geplaatst:

kopse zijdes van de emblemen dan toch misschien met een blanke lak bewerken ?

Lijkt em dat blijkbaar het vocht via die weg binnentreed ?

wat voor lak Ed? Als je suggesties hebt dan hoor ik het graag.

Geplaatst:

Als je een setje laktift in kleur koopt dan zit daar als je de goede hebt ( BMW Motorfietsen hadden dat ) een flesje blanke lak bij.

En Ja erik die dealer plakt hem er inderdaad ZO weer op, en als het LOGO bij mij voor de garantie toch verweerd ( heb nog steeds na een jaar geen spoor ) dan mag hij de oude eraf halen en de nieuwe los aan me leveren.

Zodat ik de randen dan met die lak kan bewerken en dan pas zal bevestigen.

Want me gevoel zegt dat het hier aan ligt

Geplaatst:

wel niet bij mij hoor !

Doe ik wel stofvrij in huis als logo nog op t buro ligt

Geplaatst:

Zag vandaag dat het logo voor nu ook aan het verweren is. Voor de garantie afloopt in september moeten beide logo's dus vervangen worden, het achterlogo voor de 2de keer.

Kees, ik zag bij mij dat het logo aan de achterkant ook aan het verweren is, ook de 2e keer. Zal ook de voorkant eens goed bekijken. Kreeg kortgeleden bericht van de dealer over er nog problemen zijn i.v.m. het aflopen van de garantie in juni.

Dit wordt dus een aandachtspuntje.

Geplaatst:

:o Mijn logo is ook verweerd!

De transparante toplaag van het logo komt los aan de randen, hierdoor gaat er vocht onder zitten en bijt zich dat in het alluminum. Verder viel me op dat er rondom het logo in het verdiepte stuk wat lelijke lakplekken zitten, bobbeltjes/spikkeltjes of zo. Ga het hele verhaal in ieder geval aankaarten zodat ze het bij de beurt kunnen meenemen.

Geplaatst:

Dus we mogen nu met zekerheid vaststellen dat de randen van de logo's niet goed behandeld worden en dat daar dus het probleem van verweren ligt !!??

Volgens mij is het bijzonder als het embleem niet verweert.

Niet vooruitlopend op de feiten, maar voel me haast bijzonder !! :dopey_h4h: :dopey_h4h:

Maak een account aan of log in om te reageren

Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten

Account aanmaken

Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!

Registreer een nieuwe account

Inloggen

Heb je reeds een account? Log hier in.

Nu inloggen
×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

We hebben cookies geplaatst op je toestel om deze website voor jou beter te kunnen maken. Je kunt de cookie instellingen aanpassen, anders gaan we er van uit dat het goed is om verder te gaan.

Disclaimer: Skoda Forum Europe is not an official SKODA site and is not affiliated to SKODA in any way. Visit the Official SKODA Website. Skoda Forum Europe are not directly responsible for information which maybe posted in this forum. All content is viewed and used at your own risk. We do not warrant the accuracy or reliability of any of the information. The views expressed herein are those of the individual contributors and not necessarily those of Skoda Forum Europe or SKODA. All trademarks and copyrights remain property of their respective owners. © Skoda Forum Europe