Ga naar inhoud

Erelijst

Populaire inhoud

Toont inhoud met de hoogste reputatie op 02/24/13 in alle zones

  1. Hallo allemaal. Wellicht kennen jullie mij al, zo niet bij deze. Ik ben Pierre, woon in wageningen en nog net geen 30. Ben sinds 2003 Škoda minded. Dit ook omdat ik op de Autorai gestaan heb voor Škoda. In 2004 begonnen met verkoop Škoda tot 2007. Even er uit geweest en sinds eind 2010 weer in de auto's.. Dit keer verkoopondersteuning bij een middelgrote volkswagen, audi en seat dealer. Wil je meer weten vraag gerust. Ik help graag bij vragen.
    1 punt
  2. Bij de buren geplaatst door ene Plair een website met ETKA Online. En vind dat zolang deze website werkt we er hier ook profijt van moeten hebben. http://ifinterface.com/page/page3.php?langid=1 De link
    1 punt
  3. Ik heb de rapid sleutel naast de fabia sleutel gehouden en logo oud ligt ietsje hoger dan de nieuwe sleutel logo. Maar moet passen. Ik heb ze besteld bij de dealer. onderdeelnummer: 3T0837891A 3.99 euro per stuk . (exclusief korting )
    1 punt
  4. Zo bezien is'tie er nog op vooruit gegaan ook!
    1 punt
  5. Ik begrijp de scepsis rondom de "daktas" wel. Toch nieuwsgierig geworden uiteraard en het ding maar even uitgepakt. Mijn eerste bevindingen: - Het is een opvouwbare dakkoffer, geen daktas - Er zit aan de binnenkant over de lengte een brede strook kunststof waarmee de dakkoffer op eenzelfde manier als de Thule dakkoffer die ik eerder geleend heb bevestigd zit aan de dakdragers. - Er zitten diverse nylon banden aan de tas, zowel inwendig als uitwendig.. - Het materiaal voelt erg stug en stevig aan, ik verwacht eerlijk gezegd niet dat dit meer herrie gaat maken dan een kunststof kofeer, want ook die maken herrie - Ritsen zijn degelijk en er zit een flap overheen met stevig klittenband om water buiten te houden. - De rits is afsluitbaar en er zit zelfs een slot bij. - Ik vraag me alleen af of de pinnen voor de bevestiging lang genoeg zijn om te monteren, dat ga ik morgen even checken, het is nu tijd voor een biertje.. Ow, er is ook 1 voordeel naast de verminderde ruimte bij de thuisopslag. Op je bestemming kun je eenvoudig het ding van je dak halen, meestal bleek ik gedurende de vakantie met de koffer rondrijden, dat hoeft hier dus niet mee omdat ie maar weinig plek in beslag neemt past ie bijvoorbeeld ook in de kofferbak.
    1 punt
×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

We hebben cookies geplaatst op je toestel om deze website voor jou beter te kunnen maken. Je kunt de cookie instellingen aanpassen, anders gaan we er van uit dat het goed is om verder te gaan.

Disclaimer: Skoda Forum Europe is not an official SKODA site and is not affiliated to SKODA in any way. Visit the Official SKODA Website. Skoda Forum Europe are not directly responsible for information which maybe posted in this forum. All content is viewed and used at your own risk. We do not warrant the accuracy or reliability of any of the information. The views expressed herein are those of the individual contributors and not necessarily those of Skoda Forum Europe or SKODA. All trademarks and copyrights remain property of their respective owners. © Skoda Forum Europe