Ga naar inhoud

Tsjonge jonge jonge en jullie een ban krijgen !


Aanbevolen berichten

Geplaatst:

Heb ik ook wel gedacht, maar ik denk dat Lenk wel iets meer spoort

Het goede nieuws is dat SGL49 duidelijk wel van plan is eerst goed richting aan te geven als hij "ontspoort"...

  • Reacties 64
  • Aangemaakt
  • Laatste reactie

Beste reacties in dit topic

Beste reacties in dit topic

Geplaatst:

Lijkt me stug dat Jan49 en SGL dezelfde persoon is. Jan49 maakt de stereotype taalfouten die SGL absoluut niet maakt.

Wat mij bij SGL meer verbaast is dat hij hier en daar technisch meer op de hoogte is dan hij vaak in zn vragen doet blijken.

Op een of andere manier klopt dat niet voor iemand die zegt leek te zijn.

Geplaatst:

wel Hemi nu neem je wel iets heel erg blind aan !!:D

Rij liever voor hem dan achter hem aan

Geplaatst:

Frank ben er bijna wel zeker van ! Ondanks zijn mazda 6

Die 6 is hij weer aan het inruilen....waar zal hij in terecht komen? Iets kleiners maar veel sneller en luxer had hij het ooit over! Mazda3! En dan kom je in een: 2.3 DISI Turbo MPS.....iets van 260 peekaa's!

Geplaatst:

@Higgy; no offense hoor. Maar ik ben dus geen klinisch psycholoog en al was ik het wel dan gaat het niet aan om diagnoses te stellen op basis van forum-gedrag. En aan mij mankeert zeker wel het een en ander, maar die SGL, daar klopt gewoon ergens iets niet, zegt m'n "gut feeling".

Geplaatst:

@Higgy; no offense hoor. Maar ik ben dus geen klinisch psycholoog en al was ik het wel dan gaat het niet aan om diagnoses te stellen op basis van forum-gedrag. En aan mij mankeert zeker wel het een en ander, maar die SGL, daar klopt gewoon ergens iets niet, zegt m'n "gut feeling".

Ik heb dat ook: mijn gevoel zegt ook dat SGL niet helemaal spoort! Het ligt echt niet aan ons hoor..... :lol:

Geplaatst:

Tuurlijk. Higgy, je reactie doet me deugd. Ik denk alleen dat er hier wel door mods/admin gereageerd zou worden wanneer iemand bij herhaling dergelijke rare fratsen uithaalt. Ik weet het zelfs wel zeker. Alles in beleefde termen uiteraard.

Geplaatst:

Ben het zowaar niet eens oneens met jullie.

Elk forum hep z'n gebrek(kigen), toch?

;-)

Ben blij met deze opmerking , maar wekt wel wat vragen bij me op die je waarschijnl;ijk zelf wel kunt raden !

Maar goed ga dit nu niet roepen !!

Geplaatst: (aangepast)

Oh maar dan heb ik nog wel een sterkere hoor WMM, die ik gisterenmiddag hoorde tijdens een debat van BNR in Eindhoven in de loodsen van (ontwerper) PIet Hein Eek. Die werd gevraagd naar het hoe en het waarom van het ontstaan van zijn bedrijf, en sprak toen de historische woorden: "Alles is per ongeluk".

Wat een Baas! :notworthy:

Zit de hele tent te wachten wat De Meester gaat zeggen, vat 'ie eigenlijk de essentie van het leven samen. :D

Of had 'ie "42" moeten zeggen?

(voordat ik deze verklaar middels een zgn. spoiler even kijken wie hier z'n klassiekers kent :-) )

aangepast door higgy
Geplaatst:

He gelukkig, een mede-adept.

Briljante boekenserie van Douglas Adams, en zelfs (en geloof me, 't is m'n vak) in de Nederlandse vertaling erg goed te lezen, en da's zeldzaam.

Maak een account aan of log in om te reageren

Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten

Account aanmaken

Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!

Registreer een nieuwe account

Inloggen

Heb je reeds een account? Log hier in.

Nu inloggen

×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

We hebben cookies geplaatst op je toestel om deze website voor jou beter te kunnen maken. Je kunt de cookie instellingen aanpassen, anders gaan we er van uit dat het goed is om verder te gaan.

Disclaimer: Skoda Forum Europe is not an official SKODA site and is not affiliated to SKODA in any way. Visit the Official SKODA Website. Skoda Forum Europe are not directly responsible for information which maybe posted in this forum. All content is viewed and used at your own risk. We do not warrant the accuracy or reliability of any of the information. The views expressed herein are those of the individual contributors and not necessarily those of Skoda Forum Europe or SKODA. All trademarks and copyrights remain property of their respective owners. © Skoda Forum Europe