Ga naar inhoud

Er waren de afgelopen periode wat problemen met het posten van nieuwe berichten en het registreren van nieuwe accounts. Deze problemen zijn inmiddels verholpen! Excuus voor het ongemak.

Erelijst

Populaire inhoud

Toont inhoud met de hoogste reputatie op 03/15/21 in alle zones

  1. In geval van nieuwe containers snap ik niet dat Frank er maar één heeft besteld: als ie het gras ietsje dieper wegschept, kan ie mooi één container ondergrondszetten voor de bier-/wijnvoorraad, en de andere container daar bovenop koppelen. (moet je natuurlijk nog wel een gat in het kelderdak en in de bodem van de lounge container maken en een trap plaatsen)
    2 punten
  2. Wij hebben vele containers als magazijn op lokatie, en enkele het kleinere model zijn omgebouwd tot schafthok Word er een kozijn ingezet met deur en raampartij voor het daglicht en wat TL balken enkele elektrische kachels. Voordeel dat het allemaal standaaard mate zijn en in principe elke dieplader / vrachtwagen hem kan laden en vervoeren. En helaas moeten we in de magazijn containers tegenwoordig een kluis plaatsen waar dan weer het gereedschap in opgeborgen kan worden. En hebben we al extra beugels met slot voor de deuren , dit alles vanwege inbraak ! En we hebben wel lokaties waar we zelfs een mobiel camera systeem huurde van bewakingsbedrijf. Want bv een laserset voor riool uitlijnen op afschot , als die gestolen word dan hebben we zo 1 tot 2 verlies dagen maal het aantal personen op de klus. En nieuwe containers zijn wat ik begrepen heb op zich niet zo duur hoor, dacht dat formaat van Frank ergens rond de 3 a 4 duizend euro ligt
    1 punt
  3. Er zijn inderdaad leuke dingen te doen met zo'n container:
    1 punt
  4. @Wasmachinemanik raad je wel aan een high Cube (hoger formaat) te bestellen. De standaard zeecontainer is intern nog geen 2,40m hoog. Als je eens wil isoleren blijft er geen ruimte over.
    1 punt
  5. @Leon-cupra Je kunt er natuurlijk altijd tussen de wooncontainer en het huis nog een container plaatsen als barriére. 😁 Als je weet wat een rusthuis kost, daar kun je makkelijk iedere week een nieuwe container voor plaatsen. In Nederland moeten ouderen vóór ze in een 'bejaardenhuis' komen gekeurd worden, en moeten al zo veel hulp nodig hebben dat de wijkverpleging het niet meer aan kan. Als ik dat dan vergelijk met de tijd dat mijn oma eerst allerlei tests moest doorstaan omdat ze goed genoeg moest zijn om in een 'rusthuis' te komen, tegenwoordig is het precies omgekeerd. Die zeecontainers die hiervoor gebruikt worden zijn dat afgekeurde containers, met bijvoorbeeld te veel roest of andere schade, waardoor ze als container niet meer bruikbaar zijn?
    1 punt
×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

We hebben cookies geplaatst op je toestel om deze website voor jou beter te kunnen maken. Je kunt de cookie instellingen aanpassen, anders gaan we er van uit dat het goed is om verder te gaan.

Disclaimer: Skoda Forum Europe is not an official SKODA site and is not affiliated to SKODA in any way. Visit the Official SKODA Website. Skoda Forum Europe are not directly responsible for information which maybe posted in this forum. All content is viewed and used at your own risk. We do not warrant the accuracy or reliability of any of the information. The views expressed herein are those of the individual contributors and not necessarily those of Skoda Forum Europe or SKODA. All trademarks and copyrights remain property of their respective owners. © Skoda Forum Europe