Ga naar inhoud

Er waren de afgelopen periode wat problemen met het posten van nieuwe berichten en het registreren van nieuwe accounts. Deze problemen zijn inmiddels verholpen! Excuus voor het ongemak.

Erelijst

Populaire inhoud

Toont inhoud met de hoogste reputatie op 03/14/20 in alle zones

  1. Zou lekker ff tussendoor heen en weer naar huis gaan, hoef je minder lang te wachten op morgen...😀
    1 punt
  2. Dit weekend even in Duitsland. Gisteren, ja vrijdag de 13e, hoorde ik in een bocht van de parkeergarage in Munster ineens een afschuwelijk schrapend geluid. Ik dacht shit, kan ik volgende week weer naar de schadehersteller. Tot mijn grote opluchting echter niets te zien. Waarschijnlijk kwam het geluid van de banden over een randje. Vond het ook al raar want ik had niet het idee dat ik ergens dicht tegenaan zat. Maar dat had ik met dat muurtje in Frankrijk ook. Slechts een paar keer kunnen doortrappen op de Autobahn, weer was te slecht. Maar wat was dat lekker. Je trapt even het gas vol in en in no time zit je op 200 +. Verheug me al weer op de terugreis.
    1 punt
  3. NEE want dan heb je hem toch nog ....😂
    1 punt
  4. Ja, dat kan prima 😀 . . . . . . . het mág alleen niet 😉
    1 punt
×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

We hebben cookies geplaatst op je toestel om deze website voor jou beter te kunnen maken. Je kunt de cookie instellingen aanpassen, anders gaan we er van uit dat het goed is om verder te gaan.

Disclaimer: Skoda Forum Europe is not an official SKODA site and is not affiliated to SKODA in any way. Visit the Official SKODA Website. Skoda Forum Europe are not directly responsible for information which maybe posted in this forum. All content is viewed and used at your own risk. We do not warrant the accuracy or reliability of any of the information. The views expressed herein are those of the individual contributors and not necessarily those of Skoda Forum Europe or SKODA. All trademarks and copyrights remain property of their respective owners. © Skoda Forum Europe