Ga naar inhoud

Er waren de afgelopen periode wat problemen met het posten van nieuwe berichten en het registreren van nieuwe accounts. Deze problemen zijn inmiddels verholpen! Excuus voor het ongemak.

Erelijst

Populaire inhoud

Toont inhoud met de hoogste reputatie op 04/10/16 in Berichten

  1. Heb ff snel wat met contrast, helderheid, levels, scherpte gespeeld en de horizon recht gezet. Maximaal één minuut per foto. Heb nu nog geen perspectiefcorrectie en dergelijke toegepast en ook niets met de saturatie gedaan. Het kan dus nog veel beter Wat je mooier vindt, is natuurlijk vooral een kwestie van smaak. Gelukkig kan je qua bewerken alle kanten op. DJI_0101_2A by marcoeoscanon, on Flickr DJI_0092A by marcoeoscanon, on Flickr
    3 punten
  2. DJI_0092 by Ronald N, on Flickr DJI_0101 by Ronald N, on Flickr Boompjes in bloei in Almere, Regenboogbuurt
    2 punten
  3. N.a.v. het fotografie topic bij deze een topic over drones... Ik voorzie namelijk dat dit een heel ander soort topic gaat worden Ik ben zelf één van die mensen die zich doodergert aan die hersenloze gekken die hun speeltje op de meest idiote plekken loslaten. Met alle gevolgen van dien. De hoogste foto was op 120 meter. Op de plek waar ik vloog landen geen vliegtuigen. Er vliegen ook weleens helikoptertjes e.d. die niet onder de 300 meter mogen komen. Het spreekt voor zich dat je je wel even mag verdiepen in een kaartje als deze: http://www.vliegjedroneveilig.nl/kaart/ Ook heb ik zelf een (betaalde) app met daarin alle geregistreerde vluchten. Niet dat je er snel mee in aanvaring komt, maar toch. Erger zijn de paragliders e.d. die het zelf ook niet zo nauw nemen. Ter info, de grootste merken met kant-en-klare drones zorgen via GPS voor het afdwingen van een aantal locatie gebaseerde regels (hoogte). Standaard max 120 meter, traploos aan te passen tot 500 meter (incl. de nodige waarschuwingen). Als je hem van GPS afhaalt kan hij zeker 2-3 KM hoog komen denk ik... Troep die je via alieexpress/intertoys koopt kan alles doen wat je wilt (+/- 90 euro).. De betere drones kosten al snel 1000-1600 euro. Die vlieg je liever niet in het water, tegen de hoogspanningskabel, vliegtuigjes, etc... Nou zeg ik niet dat ik me altijd aan alle regels houdt (je kon zien waar ik vloog), maar met gezond verstand kom je een heel eind. Onderzoek de plek, blijft alert en neem geen risico's. Meestal vormen kijkers de grootste problemen, lopen in de weg, zitten aan je apparatuur en blijven niet op afstand bij een landing...
    1 punt
  4. Ja, dat is serieus zo. Of in ieder geval was dat zo, het is inmiddels een paar jaar geleden, en die regelgeving is wel in beweging.
    1 punt
  5. _2 was bewerkt jouw resultaat heet _2A al zal het ook weer niet zoveel uitmaken. Ik ga me er bij voldoende tijd eens in verdiepen
    1 punt
  6. Het grappige is ook dat het er in het echt ook redelijk fel uit ziet! Volgens mij heb je alleen mijn aangepaste versie gebruikt van de tweede foto, misschien had ik die al een beetje verknald Wat betreft vliegen met een drone heb ik maar even een eigen topic gemaakt, voorzie dat we hier anders offtopic gaan
    1 punt
  7. Foto 2 die Marco heeft bewerkt, heeft naar mijn idee nét iets teveel kleur, waardoor ik 'm als computer-animatie vind ogen. (dat evenwicht is altijd tricky, en persoonlijke smaak speelt beslist een rol, wat de grens is. Overigens is die foto naar mijn inschatting toch wel iets boven de 100 meter(300 ft) hoogte genomen. Nu mogen vliegtuigen alleen bij de landing onder de 500 ft (180 m) komen, en op de meeste plaatsen niet onder de 1000 ft. Onder andere vanwege de aanvliegroutes van Schiphol, mag er rondom vliegveld Lelystad wat lager worden gevlogen, omdat men onder de Schiphol routes moet blijven. Daarnaast heb je vaak nog helicopters die toestemming krijgen om onder die minimum hoogte te vliegen, dus dan wordt het toch wel krap. Dan het risico: de kans op een 'gewone' botsing is niet zo heel groot, maar de kans dat een drone een straalmotor ingezogen wordt van een vliegtuig dat een flink stuk hoger vliegt, of een drone die compleet de weg kwijt raakt door de turbulentie van de wieken van een helicopter is een veel reëler risico. Mijn advies: hou 100 meter aan als maximale hoogte in dergelijke gebieden.
    1 punt
  8. Ik zie het al, tijd voor een simpel PS lesje Dit is echt veel mooier!
    1 punt
  9. @EdK Vliegtuigen mogen daar niet zo laag vliegen, dus nee ik heb er geen last van gehad en zij ook niet van mij @MarcoO2 ik edit eigenlijk nooit foto's los van uitknippen en samenvoegen Ik heb even wat geprobeerd: DJI_0101_2 by Ronald N, on Flickr Wat trouwens ook niet helpt is de wisselende/zon schaduw en het ND filter dat ik op de drone had. ND-4 in dit geval. Bij volle zon vaak ND-16.
    1 punt
  10. Ik snap gelijk waarom het regenboogbuurt heet. Gaaf! Foto 2 kan je wellicht nog wat oppoetsen, zodat'ie wat meer pit krijgt. Bij foto 1 vind ik de bloesem érg mooi!
    1 punt
  11. Vliegverkeer had geen last van je drone ?
    1 punt
×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

We hebben cookies geplaatst op je toestel om deze website voor jou beter te kunnen maken. Je kunt de cookie instellingen aanpassen, anders gaan we er van uit dat het goed is om verder te gaan.

Disclaimer: Skoda Forum Europe is not an official SKODA site and is not affiliated to SKODA in any way. Visit the Official SKODA Website. Skoda Forum Europe are not directly responsible for information which maybe posted in this forum. All content is viewed and used at your own risk. We do not warrant the accuracy or reliability of any of the information. The views expressed herein are those of the individual contributors and not necessarily those of Skoda Forum Europe or SKODA. All trademarks and copyrights remain property of their respective owners. © Skoda Forum Europe