Ga naar inhoud

Er waren de afgelopen periode wat problemen met het posten van nieuwe berichten en het registreren van nieuwe accounts. Deze problemen zijn inmiddels verholpen! Excuus voor het ongemak.

Erelijst

Populaire inhoud

Toont inhoud met de hoogste reputatie op 10/30/18 in alle zones

  1. Schreef ik in augustus nog dit, kreeg ik vorige week ineens bericht dat ik 'm medio januari in moet leveren. Ik dacht dat ik een 4-jaarscontract had, maar dat blijkt een 3-jaars contract te zijn. En die 3 jaar zijn voorbij gevlógen! Voor het eerst in mijn leven heb ik het gevoel dat ik nog helemaal geen zin heb in een andere auto, zo goed bevalt deze Leon me. Bijkomend nadeel is dat er momenteel nogal gereorganiseerd wordt binnen onze organisatie, als gevolg waarvan er auto's terugkomen. En die worden eerst weer ingezet voor degenen die, zoals ik, een nieuwe auto moeten. Ik ben benieuwd wat er op mijn pad komt! Er rijden nogal wat Octavia's, Golfjes, Leons en A3's rond, dus dikke kans dat het één uit dat kwartet wordt. We gaan het zien!
    1 punt
  2. Balen, net nu je hele energievoorziening is ge-update gaan ze het gas er af gooien. Is jouw woningbouwvereniging nu zo onnozel, of had er een ambtenaar bij de gemeente hoge nood (oftewel is die stadsverwarming voor jouw gebied 'opgekomen als poepen')? (De NL-versie, niet de Vlaamse) Gisteren in de kringloop een mooie bak voor mijn pads gevonden, en een bierboekje:
    1 punt
×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

We hebben cookies geplaatst op je toestel om deze website voor jou beter te kunnen maken. Je kunt de cookie instellingen aanpassen, anders gaan we er van uit dat het goed is om verder te gaan.

Disclaimer: Skoda Forum Europe is not an official SKODA site and is not affiliated to SKODA in any way. Visit the Official SKODA Website. Skoda Forum Europe are not directly responsible for information which maybe posted in this forum. All content is viewed and used at your own risk. We do not warrant the accuracy or reliability of any of the information. The views expressed herein are those of the individual contributors and not necessarily those of Skoda Forum Europe or SKODA. All trademarks and copyrights remain property of their respective owners. © Skoda Forum Europe