Ga naar inhoud

Er waren de afgelopen periode wat problemen met het posten van nieuwe berichten en het registreren van nieuwe accounts. Deze problemen zijn inmiddels verholpen! Excuus voor het ongemak.

Erelijst

Populaire inhoud

Toont inhoud met de hoogste reputatie op 07/26/16 in alle zones

  1. Huize de Bobbel is net terug van hun eerste cruise. Het was met de Holland Amerika Line aan boord van het ms. Rotterdam naar de Noorse fjorden, vertrek en aankomsthaven eveneens Rotterdam. Reizen op een passagierschip had al nooit mijn voorkeur en dat is ook zo gebleven De gezapigheid is troef, maar waar het nu precies aan schort, probeer ik nu te achterhalen. Want er is gewoon helemaal niets op de reis aan te merken. Integendeel, je wordt helemaal in de watten gelegd, met hutbediendes, die drie (3) keer per dag je bed opmaken, het is gewoon teveel. Eten, ook perfect, Maar ja, het hoge woord moet eruit, ik mocht NIET in de machinekamer, onder geen enkel beding. Daarom , voorlopig geen cruise meer, Het is niets voor vrijbuiters, dus toch maar weer de Franse kanalen opzoeken binnenkort !
    2 punten
  2. Zal weer wachten zijn tot het winter is
    1 punt
  3. Geniet van de vakantie met bij behorende auto WMM! Wat betreft die baan zullen we het maar gewoon positief insteken: we zijn benieuwd naar de volgende.
    1 punt
  4. Ondertussen ben ik verder geraakt... Aan het scherm in de middenconsole zijn geen aansluitingen. De hoofdunit bevindt zich in het handschoenkastje maar aansluitingen zijn er niet meer over??? Wel in de zwarte fiche daar komen een grijs, blauw groen en zwart fiche in toe. Het word ingewikkeld... Bijgevoegd foto's van de hoofdunit.
    1 punt
×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

We hebben cookies geplaatst op je toestel om deze website voor jou beter te kunnen maken. Je kunt de cookie instellingen aanpassen, anders gaan we er van uit dat het goed is om verder te gaan.

Disclaimer: Skoda Forum Europe is not an official SKODA site and is not affiliated to SKODA in any way. Visit the Official SKODA Website. Skoda Forum Europe are not directly responsible for information which maybe posted in this forum. All content is viewed and used at your own risk. We do not warrant the accuracy or reliability of any of the information. The views expressed herein are those of the individual contributors and not necessarily those of Skoda Forum Europe or SKODA. All trademarks and copyrights remain property of their respective owners. © Skoda Forum Europe