Ga naar inhoud

Er waren de afgelopen periode wat problemen met het posten van nieuwe berichten en het registreren van nieuwe accounts. Deze problemen zijn inmiddels verholpen! Excuus voor het ongemak.

Erelijst

Populaire inhoud

Toont inhoud met de hoogste reputatie op 06/26/16 in alle zones

  1. Ik heb ondertussen Power Timer contacten, we hadden ze gewoon op het werk liggen. Wordt niet zoveel gebruikt door ons zat in een grote kist met allerlei stekkertjes.. Het bakje van de Power Timer contacten zat nog helemaal vol..
    1 punt
  2. De afgelopen periode ben ik (zoals jullie hebben kunnen zien) bezig geweest met VCDS en VCP instellingen van de Octavia III. In die periode heb ik diverse fora/websites bezocht om codes op te zoeken. Alle codes waar twijfel bij is worden eerst gecontroleerd op een auto alvorens ik ze online zet. Helaas doet niet iedereen dat, met enige regelmaat kom ik compleet foute handleidingen tegen. Op dit moment spring Gerrit Speek er vooral uit, hoewel hij vaak snel een mooie lijst voorhanden heeft lijkt het erg veel kopieer-plak werk. Nummers en codes kloppen niet, rare (onjuste) vertalingen en soms zelf ?? als hij twijfelt. Dit topic is niet om Gerrit te bashen, maar om jullie er van bewust te maken dat je speelt met een auto van 20.000-40.000 euro... Nou kost een BCM of ECU gelukkig een stuk minder, maar het blijft zonde van het geld als het mis gaat. Opgelet dus waar je je codes vandaan haalt, beter is het om 2-3 bronnen te hebben die je kan vergelijken. Bij alle codes die ik online zet staat overigens duidelijk of en waarop ik het getest heb. En nee, helaas is dat geen garantie
    1 punt
×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

We hebben cookies geplaatst op je toestel om deze website voor jou beter te kunnen maken. Je kunt de cookie instellingen aanpassen, anders gaan we er van uit dat het goed is om verder te gaan.

Disclaimer: Skoda Forum Europe is not an official SKODA site and is not affiliated to SKODA in any way. Visit the Official SKODA Website. Skoda Forum Europe are not directly responsible for information which maybe posted in this forum. All content is viewed and used at your own risk. We do not warrant the accuracy or reliability of any of the information. The views expressed herein are those of the individual contributors and not necessarily those of Skoda Forum Europe or SKODA. All trademarks and copyrights remain property of their respective owners. © Skoda Forum Europe