Ga naar inhoud

Erelijst

Populaire inhoud

Toont inhoud met de hoogste reputatie op 07/04/13 in alle zones

  1. ...eerst was er duisternis, daarna kwam er de ochtend en toen volgde een beetje paniek. We vertrekken binnen twee weken op reis en ik heb nog steeds niets van mijn nieuwe bolide gehoord. De verzekering is ook al één grote soep. Dit omdat ik wil veranderen van verzekeraar en ik van de vorige nog een attest nodig heb. Maar ik zit met een vooropzeg van drie maand en ik heb dus de papieren van mijn nieuwe auto ook nodig. En die heb ik niet enz... Soit, 'k snap er zelf de helft niet van,maar het is blijkbaar belangrijk om bij m'n nieuwe verzekering te starten met een bonus-malus op nul. Scheelt nogal in prijs. Deze morgen dus nog eens langs de dealer gereden, daar ik vond dat het wel heel erg stil bleef en wat zag ik daar? Yup, een stuk of wat ingepakte Octavia's en daarachter een kleine zilvergrijze Rapid . Ik laat het huppeltje achterwege en stap de showroom binnen, een glimlachende verkoper komt me tegemoet en zegt... ..."och hey, je hebt het geroken zeker, we gingen net bellen." Paukenslag, -> Feestje In Mijn Hoofd!! Morgenochtend dus (eventueel met een beetje geweld) naar mijn toekomstige ex-verzekeraar om dat attest, en met een beetje geluk scheur ik dit weekend samen met mijn 105 gloednieuwe paardjes alover de vlaamsche wegen. Zeer fijn!
    1 punt
  2. Het einde der tijden is nabij
    1 punt
  3. Bier? D'r zijn nu grote uitsparingen voor flessen sterke drank in de deuren. De kindjes waren het toch al een beetje beu om telkens over de zetel te klauteren op zoek naar nog maar eens een pintje in die donkere koffer . Attestje voor de verzekering is trouwens ook in orde gekomen. Het begint te vlotten.
    1 punt
  4. Tot eind dit jaar zijn de auto's vrijgesteld die onder de 50 Gr. Uitstoot zijn zoals de Volt, Ampera en de Tesla. Volgend jaar betalen die ook! Tuurlijk ken ik die, goeie vent met af en toe een rare zijsprong! Heeft zelfs bij Feyenoord gespeeld!! Toppertje hoor.... Pffff, hoe ik dit nu weer voor elkaar heb gekregen...? Tijd om te gaan slapen?
    1 punt
  5. Dat zijn toch geen harde feiten. Het is niet meer dan een geloof. Wie bewijst dat die opbrengsten en zonder KH niet zouden zijn? Nee, zo lust ik er nog wel een paar. Deze econoom bevestigt eens te meer de twijfelachtige reputatie van de economie als wetenschap.
    1 punt
×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

We hebben cookies geplaatst op je toestel om deze website voor jou beter te kunnen maken. Je kunt de cookie instellingen aanpassen, anders gaan we er van uit dat het goed is om verder te gaan.

Disclaimer: Skoda Forum Europe is not an official SKODA site and is not affiliated to SKODA in any way. Visit the Official SKODA Website. Skoda Forum Europe are not directly responsible for information which maybe posted in this forum. All content is viewed and used at your own risk. We do not warrant the accuracy or reliability of any of the information. The views expressed herein are those of the individual contributors and not necessarily those of Skoda Forum Europe or SKODA. All trademarks and copyrights remain property of their respective owners. © Skoda Forum Europe