Ga naar inhoud

Aanbevolen berichten

Geplaatst: (aangepast)

Het afgelopen weekende een dame op bezoek gehad, die gelijk bij aankomst, vertelde dat ze haar ruitenwissers niet vertrouwde.

Het regende wel erg.

De wisser aan de bestuuderskant zou loszitten of iets dergelijks en of ik er aub naar wilde kijken.

De analyse van het probleem verliep wat moeizaam, maar uiteindelijk kwamen we erachter, dat de de wisser aan de bestuurderskant twee keer zo lang was , als die aan de andere kant, dit werd dus als ENG ervaren.

Kennelijk had het verschil in lengte een soort afleidend, hypnotiserend effect op haar, ze was oprecht angstig.

Voor mij was dit verschijnsel tot voor kort ook nieuw, we hebben allebei in een soort bevrijdend herkenningsritueel in frontale confrontatie, de mismatch in volle omvang ondergaan.

Pfff

aangepast door hobbel de bobbel
Geplaatst:

Als je naar je ruitenwissers zit te kijken, dan is je aandacht duidelijk niet op de weg!

Want als je focusvlak op 50-100cm voor je is, en niet tientallen meters voor je, ben je idd een gevaar op de weg...

BTW: zaten er nou idd verkeerde ruitenwisbladen op? Want bij menig auto verschillen linker en rechter wisserblad behoorlijk (maar geen 2 x)

Geplaatst:

Voor mij was dit verschijnsel tot voor kort ook nieuw, we hebben allebei in een soort bevrijdend herkenningsritueel in frontale confrontatie, de mismatch in volle omvang ondergaan.

Pfff

Maw je hebt erna spetterende sex met haar genoten ??

Geplaatst: (aangepast)

Het bleef wel regenen, dat is alles wat ik er verder over kwijt wil, aan sommige likkebaardende forumleden, eigenlijk maar aan eentje.

Het ging om ruitenwissers van ongelijke lengte, Ed

Soms prijs ik de Brezan , vanwege hun assortiment,

de geribbelde vulslangen bijvoorbeeld, een aanrader!

aangepast door hobbel de bobbel
Geplaatst:

ik denk dat Hobbel in zijn poetische bui de waarden iets heeft opgerekt ;) Twee keer zo lang kan ik me inderdaad neit voorstellen.

Geplaatst:

de geribbelde vulslangen bijvoorbeeld, een aanrader!

Ja Hobbel ik weet nog uit de tijd van Durex dat de ribbeltjes een extra dimensie gaven bij de tegenpartij in kwestie op dat moment !

Maar nooit geweten dat ik ook hiervoor bij Brezan terecht kon, ging altijd naar de drogist ervoor !

  • Like 1
  • Downvote 1

Maak een account aan of log in om te reageren

Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten

Account aanmaken

Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!

Registreer een nieuwe account

Inloggen

Heb je reeds een account? Log hier in.

Nu inloggen
×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

We hebben cookies geplaatst op je toestel om deze website voor jou beter te kunnen maken. Je kunt de cookie instellingen aanpassen, anders gaan we er van uit dat het goed is om verder te gaan.

Disclaimer: Skoda Forum Europe is not an official SKODA site and is not affiliated to SKODA in any way. Visit the Official SKODA Website. Skoda Forum Europe are not directly responsible for information which maybe posted in this forum. All content is viewed and used at your own risk. We do not warrant the accuracy or reliability of any of the information. The views expressed herein are those of the individual contributors and not necessarily those of Skoda Forum Europe or SKODA. All trademarks and copyrights remain property of their respective owners. © Skoda Forum Europe