Er waren de afgelopen periode wat problemen met het posten van nieuwe berichten en het registreren van nieuwe accounts. Deze problemen zijn inmiddels verholpen! Excuus voor het ongemak.
Hier hebben we wat aan, waarvoor dank O C Eigenlijk is dit het complete antwoord, het is dus mogelijk om een volledig en goed gedocumenteerd antwoord op een simpele vraag te krijgen.
Cordoba, de smaak is voor nog steeds prima ;-). Je bent gelukkig erg oplettend. Ik had het bericht geplaatst met mijn mobiel en die maakt wel vaker rare fouten met ingesproken tekst. Ik ben geen kok maar wel de gelukkige berijdster van de witte Citigo.
Door een groot deel van europa ligt dus HSL met zover ik weet alleen maar made in france treinen erop rijdend. Wat doen wij hier ? Eerst kapitalen uitgeven aan de lijn zelf met een giga bouwvertraging En dan bestellen we als één van de weinigen ook nog een zooi ellende bakken. Als ze dan wat goedkoper uit hadden willen zijn wel waarom dan geen gereviseerde 2e hands TGV's Die krengen hebben zich de laatste jaren gewoon bewezen dat ze goed zijn. Neuhhh is er weer zo'n linkerhanden figuur die zich over menig rug heeft opgewerkt die over miljoenen mag beslissen. En ik durf te beweren dat hij ervoor al door technisch gekwalificeerd personeel tot in de treuren is gewaarschuwd. Tsja ik vind het een triest verhaal en het kost ons als belasting betalers gewoon weer geld zoals gewoonlijk. En dat regerings onderzoek.......... pfffff ook alleen maar kosten verslindend en met een conclusie die we allemaal nu al weten en waar voor de bobo's treurenswaardig geen enkele strafmaat opzit. Neuhhh die mogen straks weer ergens anders hun zakken vullen en verder gaan met fouten maken. En dit treurige gedoe zie je steeds meer in kleine en grote vorm.
We hebben cookies geplaatst op je toestel om deze website voor jou beter te kunnen maken. Je kunt de cookie instellingen aanpassen, anders gaan we er van uit dat het goed is om verder te gaan.