Ga naar inhoud

Er waren de afgelopen periode wat problemen met het posten van nieuwe berichten en het registreren van nieuwe accounts. Deze problemen zijn inmiddels verholpen! Excuus voor het ongemak.

Erelijst

Populaire inhoud

Toont inhoud met de hoogste reputatie op 10/16/22 in alle zones

  1. Ja @EdK het is weer eens zover. Bespaar je de moeite me met eerdere uitspraken te confronteren. Na rijp beraad, her en der lezen en communiceren, toch besloten voor een schroefsetje te gaan. Waarom? De looks interesseren me nauwelijks en de wegligging is ok, maar niet top. En dat wil ik wel. Daarom ook voor het topmerk gegaan, KW. Streetcomfort is geen optie en V1 dan de enige mogelijkheid voor de Up. Is alleen in hoogte verstelbaar. Demping is vanaf fabriek ingesteld op zo gunstig mogelijke balans van comfort en sportiviteit. Ga hem ook zeker niet extreem laag laten instellen. 11/11 gaat het gebeuren bij Stroeve in Hardenberg (meer dan 2 x zo kort rijden als Breda)
    1 punt
×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

We hebben cookies geplaatst op je toestel om deze website voor jou beter te kunnen maken. Je kunt de cookie instellingen aanpassen, anders gaan we er van uit dat het goed is om verder te gaan.

Disclaimer: Skoda Forum Europe is not an official SKODA site and is not affiliated to SKODA in any way. Visit the Official SKODA Website. Skoda Forum Europe are not directly responsible for information which maybe posted in this forum. All content is viewed and used at your own risk. We do not warrant the accuracy or reliability of any of the information. The views expressed herein are those of the individual contributors and not necessarily those of Skoda Forum Europe or SKODA. All trademarks and copyrights remain property of their respective owners. © Skoda Forum Europe