Ga naar inhoud

Er waren de afgelopen periode wat problemen met het posten van nieuwe berichten en het registreren van nieuwe accounts. Deze problemen zijn inmiddels verholpen! Excuus voor het ongemak.

Erelijst

Populaire inhoud

Toont inhoud met de hoogste reputatie op 05/26/22 in alle zones

  1. Vandaag een paar driewielers voor volwassenen met rijbewijs: Allereerst een Messerschmitt KR200 uit 1957, dus van een voormalige Duitse vliegtuigfabriek en een BMW Isetta met voordeur. Dan nog een Jap van een type dat ik me niet kan herinneren en dus na heb moeten zoeken, een Datsun Fairlady 1600 uit 1969 .
    1 punt
  2. Renault Dauphine uit 1957, let ook op de Kodak camera op de hoedenplank (camera naar mijn inschatting uit ca. 1960) en de franse alpinopet. Dan een Renault Caravelle uit 1964, die had ik al eens op een eerdere editie gezien: En dan een oude Renault 'wagon' (exacte benaming moet ik nazoeken) die heb ik ook al eens op een eerdere editie gespot.
    1 punt
  3. Vandaag maar even verder met hulpvoertuigen, de brandweer van handkar met pomp tot ladderwagen en tankspuit: Een Bedford uit 1955: Een Dodge ladderwagen uit 1949: Een Daf brandweerwagen lijkend op wat er in mijn jeugd bij ons in het dorp rondreed: Bijzondere witte brandweerwagen (Dodge) met rode accenten: International uit 1964, let ook op de afrijgoten voor de 'handzame' brandblussers achterin:
    1 punt
×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

We hebben cookies geplaatst op je toestel om deze website voor jou beter te kunnen maken. Je kunt de cookie instellingen aanpassen, anders gaan we er van uit dat het goed is om verder te gaan.

Disclaimer: Skoda Forum Europe is not an official SKODA site and is not affiliated to SKODA in any way. Visit the Official SKODA Website. Skoda Forum Europe are not directly responsible for information which maybe posted in this forum. All content is viewed and used at your own risk. We do not warrant the accuracy or reliability of any of the information. The views expressed herein are those of the individual contributors and not necessarily those of Skoda Forum Europe or SKODA. All trademarks and copyrights remain property of their respective owners. © Skoda Forum Europe