Er waren de afgelopen periode wat problemen met het posten van nieuwe berichten en het registreren van nieuwe accounts. Deze problemen zijn inmiddels verholpen! Excuus voor het ongemak.
Ja, het ene rugprobleem is het andere niet. Vorig jaar schoot er bij mij iets in nadat ik een rolstoel in de achterbak had gezet. Zes weken lang haast niet kunnen gaan zitten, opstaan, broek en sokken uit- en aantrekken. Maar dagelijks hardlopen ging gek genoeg en tot mijn grote vreugde prima en in- en uit de auto stappen ook, zij het met de nodige behoedzaamheid.
Even een vraag aan jullie,
Als je zou moeten kiezen tussen een geweldige lieve vrouw of een echt hele gave auto,
wat zou je dan kiezen?
Benzine of diesel?
We hebben cookies geplaatst op je toestel om deze website voor jou beter te kunnen maken. Je kunt de cookie instellingen aanpassen, anders gaan we er van uit dat het goed is om verder te gaan.