Ga naar inhoud

Er waren de afgelopen periode wat problemen met het posten van nieuwe berichten en het registreren van nieuwe accounts. Deze problemen zijn inmiddels verholpen! Excuus voor het ongemak.

Aanbevolen berichten

Geplaatst:

Beste Gebruikers,

 

ik ben pas een gebruiker van een VCDS, kan iemand mij helpen om een airbag lamp uit te zetten.

Heb nog een vraag gisteren is mijn motor ( engine ) lamp aangegaan in het niets.

Hoe kan ik achterhalen wat het probleem is dat me engine lamp aan staat.

 

alvast bedankt voor jullie reacties

Geplaatst:

welkom hier! Ik kan je niet verder helpen met je probleem, maar misschien wil je je nog even voorstellen in het voorsteltopic? Dan is de kans ook groter dat men je wil helpen.

Geplaatst:

Wat betreft engine lampje, dit zal een storingsmelding zijn en in je manual word vaak al opgegeven wat het is en wat te doen.

Wil je de storing (en) uitlezen in VCDS dan een scan doen en dan zal je vanzelf een lijst met storingen opkrijgen en in welke module.

Je kunt eventueel de storingen resetten en indien storing al weg is komt hij niet terug, is hij er nog wel dan zal je de uiteindelijke storing eerst moeten verhelpen / oplossen.

 

Wat betreft airbag lamp uitzetten ??

Deze gaat in algemeen branden als je een airbag storing hebt en als ik goed heb is deze dan uitgeschakeld.

Dus ook hier achterhalen waarom lamp brand.

 

En kijk ook eens in manual of er men omschrijft als de combinatie van airbag en engine een betekenis hebben.

In sommige gevallen word een storing aangegeven door 2 lampjes te laten branden.

 

Als beginnend VCDS

Weet wat je doet, en doe het anders niet !

Als je het fout doet of niet weet wat je doet dan kun je elektronisch de boel slopen en dat kan erg duur aflopen.

 

En Forum is niet aansprakelijk te stellen als er toch iets fout gaat met het veranderen of spelen met VCDS
Geplaatst:

Edk,

 

heel erg bedankt voor dit informatie ik ga nu de manual lezen.

( VCDS ga ik meer over lezen eerst ga ik alles opslaan daarna pas aan het slag )

Maak een account aan of log in om te reageren

Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten

Account aanmaken

Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!

Registreer een nieuwe account

Inloggen

Heb je reeds een account? Log hier in.

Nu inloggen
×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

We hebben cookies geplaatst op je toestel om deze website voor jou beter te kunnen maken. Je kunt de cookie instellingen aanpassen, anders gaan we er van uit dat het goed is om verder te gaan.

Disclaimer: Skoda Forum Europe is not an official SKODA site and is not affiliated to SKODA in any way. Visit the Official SKODA Website. Skoda Forum Europe are not directly responsible for information which maybe posted in this forum. All content is viewed and used at your own risk. We do not warrant the accuracy or reliability of any of the information. The views expressed herein are those of the individual contributors and not necessarily those of Skoda Forum Europe or SKODA. All trademarks and copyrights remain property of their respective owners. © Skoda Forum Europe