Ga naar inhoud

Er waren de afgelopen periode wat problemen met het posten van nieuwe berichten en het registreren van nieuwe accounts. Deze problemen zijn inmiddels verholpen! Excuus voor het ongemak.

Aanbevolen berichten

Geplaatst:

Wie kan mij vertellen wat voor kaarten er geïnstalleerd zijn op de Amundsen bij aflevering van een nieuwe auto?

Geplaatst:

wie ben ik topic is iets wat leden die antwoorden weten altijd graag ingevuld zien eer er vragen worden gesteld.......

Dus een tip, stel je even voor in Wie ben ik !

  • Like 1
  • 3 weken later...
Geplaatst:

Wel in algemeen zegt men dat de laatste er op staan maar in praktijk blijken die toch nog verouderd te zijn en zijn soms straten niet te vinden die al enige tijd bestaan.

Maar dit kan voor sommige mensen vervelend zijn en andere zullen dit misschien niet eens opvallen.

En welke kaarten er vanaf fabriek zullen opstaan is en blijft voor ieder een vraag tot de wagen voor de deur staat

  • 1 maand later...
Geplaatst:

Tsja dit is helaas de manier van doen met de admundsun en de columbus van het VAG concern.

En nu met de nieuwe O3 en een nieuw columbus systeem in deze wagen bieden ze daar tegenwoordig wel gratis kaart updates aan.

Maar er is geen verandering gekomen in de systemen die jij hebt en mag dus blijven betalen voor updates voor niet misselijke priijzen.

Tsja en wat krijg je dan....er ontstaat op het werledwijdeweb een ruilhandeltje van deze software.

En dus met een beetje zoeken en gebruikmakend van bv spotnet zie je nog wel eens wat voorbij komen mbt updates.

Maar goed dit blijft altijd op eigen risico !

  • 3 weken later...
Geplaatst:

Tja,

 

dus is het niet mogelijk om flitspalen te installeren in Skoda .

 

Of heeft iemand een oplossing  ?

Geplaatst:

Wel die flitspaal past wel in me auto hoor maar dan gedemonteerd !!

En dus inderdaad geinstalleerd passen ze niet

  • 1 maand later...
Geplaatst:

Ik neem aan dat je de spelregels hebt gelezen en dus niet om illegale downloads vraagt...?
Geplaatst:

Google maar op spotnet en ga daar maar mee aan de zoek..........meer ga / kan ik je niet vertellen ivm de spelregels alhier op het forum

Geplaatst:

Spelregels had ik ooit eens gelezen ja, maar zit op zoveel fora dat ik niet altijd meer wet wat wel en niet mag, vandaar de voorzichtige vraag ;)

 

bedankt voor de tip in ieder geval!

Maak een account aan of log in om te reageren

Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten

Account aanmaken

Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!

Registreer een nieuwe account

Inloggen

Heb je reeds een account? Log hier in.

Nu inloggen
×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

We hebben cookies geplaatst op je toestel om deze website voor jou beter te kunnen maken. Je kunt de cookie instellingen aanpassen, anders gaan we er van uit dat het goed is om verder te gaan.

Disclaimer: Skoda Forum Europe is not an official SKODA site and is not affiliated to SKODA in any way. Visit the Official SKODA Website. Skoda Forum Europe are not directly responsible for information which maybe posted in this forum. All content is viewed and used at your own risk. We do not warrant the accuracy or reliability of any of the information. The views expressed herein are those of the individual contributors and not necessarily those of Skoda Forum Europe or SKODA. All trademarks and copyrights remain property of their respective owners. © Skoda Forum Europe