Ga naar inhoud

Met deze 4 extra’s wordt jouw Fabia nog aantrekkelijker


Ons Skoda Nieuwsmeisje
 Delen

Aanbevolen berichten

rssImage-002542c892a41c63be35923086a245c9.jpeg

Met alle nieuwe en vernieuwde SUV’s van Škoda zou je bijna vergeten dat je bij de Škoda-dealer ook een ruime en betaalbare hatchback vindt, de Škoda Fabia. En met de volgende 4 extra’s maak je die nog verleidelijker.  

1 – Simply Clever optiepakket (150 euro, op Business Edition en Monte Carlo)  

Wie voor het optiepakket Simply Clever kiest, is inderdaad ‘simpelweg slimmer’. Het prullenbakje is een goed voorbeeld van de handige voorzieningen in dit pakket. Hiermee kom je de volgende keer dat je de auto stofzuigt geen achtergebleven papiertjes en verpakkingen meer tegen. De tablethouder is handig als je de Fabia als gezinsauto gebruikt, daar is hij namelijk ruim genoeg voor. Tijdens een langere rit kunnen kinderen naar een filmpje kijken zonder dat ze hun tablet hoeven vast te houden. 

Het Simply Clever-pakket bestaat verder uit een opbergvak met bekerhouder op de middentunnel achter en een middenarmsteun op de achterbank zodat je hier het idee krijgt dat je in een Škoda Superb zit.  

2 – Verwarmbare voorstoelen (250 euro, op Business Edition en Monte Carlo)  

Sommigen willen er niets van weten, anderen zweren erbij: stoelverwarming. Wat je voorkeur ook is, de Fabia is jouw auto. Want wie op de koude dagen van het jaar er extra warmpjes bij wil zitten, vinkt de verwarmbare voorstoelen gewoon aan. Wie dat niet doet, houdt het geld in zijn zak. Zo simpel kan het kopen van een auto zijn. 

3 – Technology Essence (490 euro, op Essence)  

De basisuitvoering van de Fabia heet Essence. Die rijd je al vanaf 24.990 euro of 419 euro per maand met Škoda Private Lease. De uitrusting is dik in orde met onder meer led-koplampen, airconditioning, een digitaal instrumentarium en een centraal infotainmentscherm. Als je dat laatste een upgrade wilt geven, kan dat. Met het optiepakket Technology Essence kun je de apps van je telefoon ook via het scherm bedienen. Gemakkelijker en veiliger. Bovendien voorkom je een mogelijke boete omdat je je telefoon tijdens het rijden in de hand hebt.  

Het optiepakket bestaat verder uit twee extra luidsprekers achter en Bluetooth-technologie. Bij de overige uitrustingsniveaus (Selection, Business Edition en Monte Carlo) is dit optiepakket standaard.  

4 – Opvallend kleurtje (690 of 830 euro)  

Tot slot een extraatje dat kleur in je leven brengt, namelijk een van de carrosseriekleuren Race Blue, Velvet Red en Phoenix Orange. Hiermee ziet de Fabia er extra vrolijk uit. Met een setje grotere lichtmetalen wielen maak je het feestje helemaal compleet. De extra sportieve Fabia Monte Carlo kun je zelfs op 18-inch lichtmetaal laten zetten. Hoe aantrekkelijk wil jij de Fabia hebben?  

Lees ook: Škoda Fabia, al vier generaties lang een succesformule

De informatie in dit nieuwsbericht was actueel op de datum van publicatie. Wijzigingen in modellen, uitvoeringen, prijzen, technische specificaties, afbeeldingen, of andere informatie zijn te allen tijde voorbehouden. Eventueel genoemde prijzen betreffen consumentenadviesprijzen. Het staat dealers en servicepartners vrij eigen verkoopprijzen en kortingen te hanteren. Aan de inhoud van dit nieuwsbericht kunnen geen rechten worden ontleend.

Lees hier het volledige artikel

Link naar reactie
Delen op andere sites

Maak een account aan of log in om te reageren

Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten

Account aanmaken

Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!

Registreer een nieuwe account

Inloggen

Heb je reeds een account? Log hier in.

Nu inloggen
 Delen

×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

We hebben cookies geplaatst op je toestel om deze website voor jou beter te kunnen maken. Je kunt de cookie instellingen aanpassen, anders gaan we er van uit dat het goed is om verder te gaan.

Disclaimer: Skoda Forum Europe is not an official SKODA site and is not affiliated to SKODA in any way. Visit the Official SKODA Website. Skoda Forum Europe are not directly responsible for information which maybe posted in this forum. All content is viewed and used at your own risk. We do not warrant the accuracy or reliability of any of the information. The views expressed herein are those of the individual contributors and not necessarily those of Skoda Forum Europe or SKODA. All trademarks and copyrights remain property of their respective owners. © Skoda Forum Europe