Er waren de afgelopen periode wat problemen met het posten van nieuwe berichten en het registreren van nieuwe accounts. Deze problemen zijn inmiddels verholpen! Excuus voor het ongemak.
Hallo allemaal.
Ik heb een vraag. Ik heb van het achterportier van mijn skoda fabia de zijruit kapot. De grote die omlaag kan. Nu heb ik het hele paneel los en al het oude glas weg. Nu is mijn vraag hoe krijg ik de vervangende ruit er in? Is daar een speciale manier voor ?
Uitlezen is een goede, alleen het probleem is dat dat alleen kan als de auto niet start. Heb de anwb er al eens bij geroepen en toen die kwam hup startte de auto en hebben ze hem.wel uitgelezen, maar niets gevonden. Zelfde verhaal bij de garage....
Nee mijn probleem zit echt in het regelmatig niet aanslaan van de auto bij starten. Na een aantal keer proberen lijkt hij wel te gaan starten en pruttelt hij wat. Daarna rijd hij als een zonnetje.
https://www.wimwagemans.nl/uncategorized/skoda-startprobleem/
Ik heb dit artikel gevonden en dit lijkt heel erg sterk op het probleem dat ik ook ondervind. Nu hebben ze het over een stekker van een paneel dat ze schoonheden gemaakt. Heeft iemand enig idee over welke stekker en welk paneel het hier gaat? Of is dit werk qat alleen bij de garage gedaan kan worden ?
Bedankt voor de reactie. Ja zo.n apparaat is misschien wel de moeite waard om dan eens aan te schaffen. Dat wordt misschien een wat verlaat kerstkado.
https://www.bol.com/nl/p/achate-obd2-scanner-auto-uitleesapparatuur-boordcomputer-obd-storing-detector-plug-play/9300000018933984?referrer=socialshare_pdp_androidapp
Zou dit ook een goed alternatief kunnen zijn ?
Hoi allemaal. Mijn naam is Rinze en ben sinds 1 jaar een trotse eigenaar van een skoda fabia uit 2004. Deze was vrij goed onderhouden toen ik hem kocht. Elk half jaar een beurt met 65000 op de teller. Alleen de lak had wat schade maar dat maakte mij niet veel uit.
Bedankt voor de reactie. Ja ga zo eens kijken voor het voorstellen😉. Uitlezen kon de garage niet. En de anwb ook niet elke keer als ik hun bel start ie direct. Dus dan zeggen ze we kunnen niets doen. Heb ook al gekeken naar de brandstoffilter maar deze zit er bij mij niet in 🤷♂️
Beste leden.
Ik heb sinds 1 jaar een skoda. Dit is een fijne auto met weinig km op de teller. Nu heeft de auto de laatste tijd problemen met starten. Het is maar de vraag of ie meteen start. Soms moet ik wel 10 x starten tot deze aanslaat. Dan pruttelt ie wat en dan duurt het een paar seconde tot ik ook heg gaspedaal kan gebruiken. Heb de bougies vervangen maar dat hielp niet. Waar zou dit probleem in kunnen zitten? Ook heeft de auto last van tijdens het rijden dat de deuren zomaar op slot gaan. Deze kan ik dan wel weer openen met de knop in de deur zodat alle deuren van slot gaan maar dit gebeurd wel een keer of 6 per rit. De achterklep wil dan ook niet meer open alleen met het knopje op de sleutel. Heeft dit daar ook iets mee te maken of zijn dit 2 losse problemen?
We hebben cookies geplaatst op je toestel om deze website voor jou beter te kunnen maken. Je kunt de cookie instellingen aanpassen, anders gaan we er van uit dat het goed is om verder te gaan.