Er waren de afgelopen periode wat problemen met het posten van nieuwe berichten en het registreren van nieuwe accounts. Deze problemen zijn inmiddels verholpen! Excuus voor het ongemak.
Hoi
Ik had al maanden dat de wagen in noodloop ging maar na herstarten was dit weer weken zelfs maanden weer weg.
Verleden maand werd het echter vaker veel vaker dat dit gebeurde dus de ERG klep laten toeschrijven.
Nu ging het lampje van de roetfilter branden dus een 50 KM autostrade zodat die werd geregenereeert.
Helaas na nog geen 500 KM weer.
Gisteren weer dat lampje had geen tijd om een grotere rit te gaan doen vanmorgen een afspraak bij de familie dus namiddag gaan rijden.
Na een 15 minuten sprong de noodloop op dus denk ik dat er iets goed mis is nu.
Is dit nu de EGR klep de roetfilter??
Heb een kennis die me dit wel wil repareren maar wat gaat zoiets kostten?
En is dit te doen zo ja wat moet dan zeker allemaal vervangen worden?
Het gaat over een roomster 1600 uit 2011
Alvast bedankt voor het meedenken
Mvg Frank
Helaas heb ik pech denk ik
nu brand het lampje van de roetfilter en wagen is in noodloop, pffffff
iemand een idee wat er nu allemaal vervangen moet worden? EGR klep ook die koeling? en de roetfilter?
heb ik de pech schoonzoon heeft een vw met zelfde motor erin en die geeft nergens last van
Hoi
ik heb misschiens een heel rare vraag.
Ik kreeg een vraag mijn roomster te laten up daten wat ik ook zou willen doen.
Maar ik heb de ERG klep laten toezetten heb een 100.00 KM.
Coulance regeling hier is de wagen te oud voor 6 jaar.
De vraag die ik nu heb ziet met bij de dealer dat de egr klep werd toegezet? word dit overschreven?
Alvast bedankt voor het meedenken
Mvg Frank4
We hebben cookies geplaatst op je toestel om deze website voor jou beter te kunnen maken. Je kunt de cookie instellingen aanpassen, anders gaan we er van uit dat het goed is om verder te gaan.