Er waren de afgelopen periode wat problemen met het posten van nieuwe berichten en het registreren van nieuwe accounts. Deze problemen zijn inmiddels verholpen! Excuus voor het ongemak.
ja klopt, dit is mijn eerste maandag morgen product, na 50000 begon hij zeer frequent te storen, ik heb een aantal opels gehad en een ford maar deze is wel erg storingsgevoelig, zal wel komen omdat hij aan alle mileu eisen moet voldoen en hierdoor veel meer regelsystemen heeft die erg gevoelig zijn
Rij sinds 1,5 jaar Skoda octavia 1.6 greenline, helaas veel motorstoringen, rijnwoud in rotterdam kon dit helaas niet oplossen, zwarttouw in barendrecht echter wel dit is een goede dealer, helaas blijven de motorstoringen zich opvolgen vandaag weer 1 te pakken, een beetje jammer van een auto die vw techniek gebruikt.
We hebben cookies geplaatst op je toestel om deze website voor jou beter te kunnen maken. Je kunt de cookie instellingen aanpassen, anders gaan we er van uit dat het goed is om verder te gaan.